Yaşam

Euphoria dizisinde “Fez” karakterini canlandıran oyuncu Angus Bulut hayatını kaybetti.

Amerikan HBO kanalının Euphoria dizisinde “Fez” karakterini canlandıran oyuncu Angus Bulut, evinde ölü bulundu. Genç oyuncunun ölüm nedeni açıklanmazken, bir hafta önce hayatını kaybeden babasının acısıyla sarsıldığı belirtildi.

MEYYİT EVDE BULUNDU

People dergisi, Cloud’un California, Oakland’daki ailesinin evinde öldüğünü duyurdu. 25 yaşındaki Bulut’un vefatını ailesi, “Bugün muhteşem bir insana veda etmek zorunda kaldık” sözleriyle duyurdu.

GEÇEN HAFTA BABASINI KAYBETTİ

Ailesinin yaptığı açıklamaya göre Bulut, geçen hafta babasını kaybetmişti ve ‘akıl sorunlarıyla boğuşuyordu’. Aileden yapılan açıklamada, “Tek tesellimiz, Angus’un aynı zamanda en yakın arkadaşı olan babasına kavuştuğunu bilmektir.” Aile, bu trajik olayın “diğerlerine yalnız olmadıklarını ve sorunlarıyla tek başlarına sessizce başa çıkmak zorunda olmadıklarını hatırlatmasını” umduklarını belirtti. Cloud’un ölüm nedeni açıklanmadı.

“ÇOK YETENEKLİ BİR OYUNCU OLDU”

Cloud Euphoria dizisinde uyuşturucu satıcısı Fezco “Fez” O’Neill’ı canlandırdı. HBO yaptığı açıklamada, “Angus Cloud’un vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendik. Çok yetenekli bir oyuncuydu ve hem HBO hem de Euphoria ailesinin sevilen bir üyesiydi.”

ÜNLÜ MÜZİSYENLERİN KLİPLERİNDE ÇALDI

Cloud daha önce North Hollywood ve The Line gibi filmlerde küçük roller almıştı; Becky G, Karol G ve Juice WRLD gibi müzisyenlerin müzik videolarında rol aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu