Haber

Eskişehir’de Plaj Voleybolu Festivali Başladı

Tepebaşı Belediyesi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Voleybol Federasyonu iş birliğinde düzenlenen plaj voleybolu şenliği açılış töreniyle başladı.

Eskişehir’de 3 ayrı organizasyondan oluşacak voleybol şenliği, Plaj Şenliği ile başladı. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın yanı sıra Han Belediye Başkanı Erdal Ulu, Türkiye Voleybol Federasyonu İl Temsilcisi Cihat Fırıncıoğlu, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor SporBölüm Başkanı Mehmet Ali Çeliksoy, TVF Plaj ve Kar Voleybolu Direktörü Oğuz Değirmenci, Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyeleri ve sporseverler katıldı.

Festivalin açılış töreninde konuşan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, sporculara başarılar dileyerek, “Bu saha Eskişehir’e renk katıyor. Burada düzenlenen plaj voleybolu festivalinde emeği geçenlere de teşekkür ediyorum. Hiç şüphem yok” dedi. ki bütün takımlar başarılı olacak. 1.lik, 2.lik 3.lük ‘Üçüncülük yok, herkes birinci’ dedi.

43 grup ve 103 sporcunun katıldığı şenlikte maçlar Tepebaşı Belediyesi merkez binası yanındaki kum sahada oynanıyor.

17-18 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Beach Festival’in ardından, 12-13 Ağustos tarihlerinde Beach Tour Tepebaşı Eskişehir etabı, 1-13 Ağustos tarihlerinde ise Pro Beach Tour Tepebaşı Eskişehir etabı gerçekleştirilecek. 3 Eylül.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu