Haber

Kaş’ta sular ne zaman gelecek? Kaş’ta su kesintisi ne zaman bitecek?

KaşSular ne zaman gelecek? Kaş Su sıkıntısı ne zaman bitecek? sorular geliyor Ülke genelinde etkili olan ve “El Nino” olarak adlandırılan kavurucu sıcaklar hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Kaşsular ne zaman gelecek KaşSu kesintisinin ne zaman biteceği araştırılıyor. KaşSular ne zaman gelecek? Kaş Su sıkıntısı ne zaman bitecek? Detaylar burada…

KAŞ’TA SU NE ZAMAN GELECEK?

Ülke genelinde etkili olan ve “El Nino” olarak adlandırılan kavurucu sıcaklar hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Turizm merkezlerinde artan nüfusun yanı sıra serinlemek isteyen vatandaşların yanı sıra klimaların tercih edilmesi nedeniyle elektrik tüketimi artmış, yoğunluktan dolayı sık sık elektrik kesintileri yaşanmaya başlanmıştır.

KAŞ’TA SU ÇIKIŞI NE ZAMAN BİTMEYECEK?

Turizmin kalbinin attığı Muğla’nın Datça ilçesi ile Antalya’nın Kaş ilçesinde elektrik ve su kesintileri vatandaşları rahatsız etti. Bölgede tatilci nüfusunun 10 kat artması ve sıcak havanın da etkisiyle vatandaşların serinlemek için kullandığı klimalar elektrik hatlarında kısa devreye neden oldu. Gün içinde sık sık elektrik kesintilerinin yaşandığı Datça, neredeyse tamamen karanlıktı.

yuregirhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu