Haber

Sana büyük mutluluklar diliyorum

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, hemşerilerinin en mutlu günlerinde yanlarında olmaya devam ediyor. Sıcak yaz günlerinde sayısı artan sosyal etkinliklere katılan Önder Kocaman, hemşerilerinin en keyifli anlarına tanık oluyor.

AYŞENUR VE BİLAL EVET DEDİ

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Ayşenur Yusuf ve Bilal Sülü ile evlendi. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman ikramında bulundu.

EZGİ DÜNYA FURKAN İLE KONUTA GİRİYOR

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ile birlikte Furkan Yeşildal ve Ezgi Erçoban çiftinin nikah törenine katıldı. Lider Kocaman, genç ikiliye mutluluklar dileyerek hediyesini verdi.

SEFA VE BEDIA ÇOK MUTLU

Sefa Karaaslan ve Bedia Metin çiftinin nikah törenine Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman katıldı. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman hediyesini verdi.

RECEP VE HATICE EVET DEMİŞTİ

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M. Mustafa Kocaman, Recep Tayyip Özyılmaz ve Hatice Kazdal ile evlendi. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman hediyesini verdi.

BERFİN, TANER İLE DÜNYA KONUTLARINA GİRİYOR

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Taner Hançınar ve Berfin Ertuğrul ile evlendi. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Önder Kocaman hediyesini verdi.

DOĞUŞ HİFANUR İLE EVET DEDİ

Hifanur Çelik ve Doğuş Dönmez çiftinin nikah törenine Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman katıldı. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Önder Kocaman ikramını yaptı.

AYŞEGÜL SEMİH İLE DÜNYA EVİNE GİRDİ

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ile birlikte Semih Tayyip Gülcan ve Ayşegül Bilgintürk çiftinin nikah törenine katıldı. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman hediyesini verdi.

ELIF VE OSMAN ÇOK MUTLU

Elif Alım ve Osman Aktürk çiftinin nikah törenine Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman katıldı. Genç çifti tebrik eden Lider Kocaman ikramında bulundu.

ERDAL KADIN OL

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M. Mustafa Kocaman, Erdal Miraç’ın sünnet cemiyetine katıldı. Miraç ailesini tebrik eden Lider Kocaman hediyesini verdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu