Haber

Muharrem İnce’den çarpıcı sözler: Seçimden sonra istifa edecek

Cumhurbaşkanlığı adayı ve Taşra Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “CHP’ye oy verecek kardeşlerime sesleniyorum, 3. Sırada DEVA Parti adayı var, gönderirseniz 15 Mayıs’ta seçimden sonra istifa edecek. Sizlerin oylarıyla seçilecek. yapmayın, bildiğiniz Atatürk’ün partisi artık yok. Atatürk’ün partisi burada, Vatan Partisi.”söz konusu.

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesindeki Atatürk Meydanı’nda partisinin düzenlediği mitingde İnce, seçim sandıklarının gerçekleri yansıtmadığını iddia etti.

Gençlerle yeni bir sayfa açacaklarını ifade eden İnce, gençlerle birlikte vatana sahip çıkacaklarını ifade etti.

Seçimde tezleri olduğunu ifade eden İnce, şunları söyledi:

“14 Mayıs’ta sandıktayız. Bize ‘Kırk katır mı kırk sıra mı’ dediler. Bize ‘Ölüm mü, sıtma mı?’ dediler. Bize ‘A? B?’ dediler. Bize ‘Birinci yol mu, ikinci yol mu’ dediler. Ah cevap üçüncü yol Biz üçüncü yoluz Sağdan soldan Atatürk’ün yolundan anlatıyorum durumumuzu Anketler saçmalık bu kadar sandık yok Vatan Partisi Aslan gibi Kemalist parti.Partimiz meclisteki yerini alacak.

CHP’ye oy verecek kardeşlerime sesleniyorum 3. sırada DEVA Partisi adayı var. Meclise gönderirseniz 15 Mayıs seçimlerinden sonra istifa edecek, sizin oylarınızla seçilecek. Bunu yapma. Biliyorsunuz artık Atatürk’ün partisi yok, Atatürk’ün partisi burada, Vatan Partisi var.”

İnce, Atatürk’e saygısızlık yapanın Vatan Partisi’nden ihraç edildiğinin altını çizdi.

Terör örgütlerinin kendisiyle muhatap olduğunu öne süren İnce, bu durumun bile kendisine oy vermek için yeterli bir sebep olduğunu savundu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu