Ekonomi

Kripto borsası OKX, Temmuz rezerv raporunu yayınladı.

Investing.com – Kripto para piyasasında işlem hacmi bakımından en büyük ikinci borsa konumunda olan OKX, aylık olarak kanıtı rezerv raporunu yayınlamaya devam ediyor.

OKX tarafından yayınlanan 9. rezerv raporu 22 kripto para biriminin yer aldığını gösterirken, kripto borsası tüm varlıklar için %100’ün üzerinde bir rezerv oranını korumaya devam ediyor.
OKX’in rezervleri hakkındaki raporu BTC, ETHVe USDTyüklü olanlar dahil; USDC, XRP, DOGE, SOL, OKB, UYGUN, DASH, NOKTA, ELF, EOS, VESAİRE, FİL, BAĞLANTI, LTC, Ekim, İNSANLAR, TON, TRXVe UNIvarlıklar dahildir.

OKX, rezervlerinin büyük bir kısmını üst düzey güvenlik sağlayan soğuk hava deposu formülü ile depoladığını da belirtti. OKX’in resmi sitesinde yer alan kanıtı rezerv sayfasından anlık olarak görülebilen rezerv yapısında, ana varlıklar olan BTC, ETH ve USDT hala %103 teminatlı durumda.

Borsanın Ticari Operasyonlar Başkanı Lennix Lai, OKX tarafından yapılan bir basın açıklamasında şunları söyledi:

Tüm borsa kullanıcılarının erişimine açık olan rezerv kanıtı protokolü aynı zamanda bir otokontrol aracı olarak da kullanılmaktadır. OKX, aylık kanıt kanıtı raporunu düzenli olarak yayınlayacağını beyan eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu