Haber

Yılbaşı özel çekilişinde büyük ödül açıklandı

İSTANBUL (İGFA) –Milli Piyango geleneği olan yılbaşına özel çekiliş için geri sayım başladı.

Yılbaşı çekilişinde büyük ödül 400 milyon TL olacak, dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 2 milyar 355 milyon 650 bin TL olacak. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ikramiyenin tamamının dağıtılması garanti!

Milli Piyango yılbaşı biletleri satışta. Bilet fiyatları çeyrek 100 TL, yarım 200 TL ve tam 400 TL olarak belirlendi. Oyunseverler yılbaşı biletlerini mobil bayiler ve sabit bayilerden dijital bilet olarak satın alabilecekleri gibi, online olarak www.millipiyangoonline.com adresinden, Milli Piyango Baht Oyunları uygulamasından ve sabit bayilerdeki oyun terminallerinden de satın alabilecekler.

TAM BÜYÜK İKRAMİYE DAĞITIMI GARANTİLİ

Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişinde 400 milyon TL’lik büyük ikramiyenin tamamı geçen yıl olduğu gibi bu yıl da dağıtılacak. Belirlenen kuralla, bilet payına bakılmaksızın büyük ödül, satılan bilet veya isabet ettiği biletler arasında eşit olarak paylaştırılacak. Milli Piyango yılbaşı çekilişi, satılan biletteki büyük ikramiyeye ulaşılana kadar devam edecek.

Dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 2 milyar 355 milyon 650 bin TL. Büyük ikramiye çekilişi 31 Aralık 2023 gecesi televizyondan canlı yayınlanacak ve tüm çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com üzerinden duyurulacak.

Oyun severler, www.millipiyangoonline.com adresinden biletlerine amortisman sonuçları da dahil olmak üzere bonus verilip verilmediğini hızlı bir şekilde öğrenebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu