Ekonomi

VanEck’in Meme Token Endeksi Yüzde 195’e ulaştı

VanEck’in meme token endeksinin yıllık grafikleri %195’e ulaşarak DOGE, SHIB, PEPE, WIF, FLOKI ve BONK’un dikkate değer piyasa performansının altını çizdi.

VanEck’in meme coin endeksi %195’e ulaştı ve bu da piyasa değerine göre ilk 6 meme kripto paranın etkileyici pazar performansının altını çiziyor. Token’ların yıllık grafikleri dikkat çekici fiyat artışlarına işaret ediyor. Bu en iyi meme paraları arasında DOGE, SHIB, PEPE, WIF, FLOKI ve BONK yer almaktadır. Bu token’lara ilişkin yıllık grafikler, piyasanın mevcut çalkantılı ortamında yatırımcıların iyimserliğine yol açan büyük kazanımları gösteriyor. Kripto para sektörünün bu yılki benzeri görülmemiş performansının ortasında, Vaneck’in alt kuruluşunun meme coin endeksinin %195’lik şaşırtıcı bir seviyeye ulaşmasıyla, meme paralar bir kez daha dikkatleri üzerine çekti.

Bu, meme token’ların yatırımcılara getiri sunma konusundaki muazzam potansiyelini ortaya koyuyor. Küresel piyasa değerine göre ilk altı meme kripto para birimi olan DOGE, SHIB, PEPE, WIF, FLOKI ve BONK’u kapsayan endeks, söz konusu meme kripto paralarının fiyat performansına ilişkin piyasa değeri ağırlıklı bir genel bakış görevi görüyor. Son zamanlarda bu endeksin sağladığı veriler, yıllık grafiklerin %195’e ulaştığını gösterdi. Bu da yukarıda adı geçen meme paralarının bir yıl içinde kaydettiği önemli fiyat artışlarının altını çiziyor.

VanEck Meme Token Endeksi

VanEck’in yan kuruluşu MarketVecto, kısa süre önce kripto endüstrisindeki en büyük altı meme parasının performansını düzenleyen bir meme token endeksi başlattı. Endeksin bileşen ağırlıkları %30 ile sınırlandırıldı. Bunlar arasında Dogecoin (%30,77), Shiba Inu (%28,34), Pepe (%14,51), Dogwifhat (%12,54), Floki Inu (%7,14) ve BONK (%6,7) yer alıyor. Özellikle bu token’ların yıllık performansı karşılaştırıldığında, grafikler %195’e kadar yükselerek piyasa iyimserliğini harekete geçirdi. Bu bağlamda, yukarıda bahsedilen token’ların yıllık fiyat grafiklerine bakıldığında, bu coin’lerin olağanüstü kazançlar kaydettiği, piyasaya doğru zamanda giren yatırımcıların bir yılda benzeri görülmemiş kârlar elde ettiği açıkça görülebilir. Yılbaşından bugüne bu token’ların performansı ise yazı itibarıyla %137,96’dir.

3. parti reklam. Investing.com’un sunduğu veya önerdiği bir teklif değildir. Feragat detaylarına buradan bakın veya reklamları kaldırın

Bu haber ilk olarak Yoyodex sitesinde yayımlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu