Teknoloji

Samsung Galaxy Fit 3 Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung, akıllı bileklik serisine Samsung Galaxy Fit 3 ile devam ediyor. İşte Samsung Galaxy Fit 3’ün özellikleri…

Dünyanın en çok satan akıllı bileklik modellerine sahip olan Samsung, Samsung Galaxy Fit 3 isimli yeni modeliyle de satışa çıkıyor. Tanıtım öncesinde özellikleri açıklanan Galaxy Fit 3, önceki modele göre geliştirilmiş gibi görünüyor. önceki seriler ve daha iyi bir deneyim sunabilir.

Samsung Galaxy Fit 3’ün Özellikleri Nelerdir?

Daha önce tanıtılması beklenen ancak ertelenen Samsung Galaxy Fit 3 için Samsung cephesinde tüm hazırlıklar tamamlandı. Resmi sitede de yer alan Samsung Galaxy Fit 3 için 3 yıl sonra güncelleme yapılacak. Öyle ki 2020 yılında Samsung Galaxy Fit 2 modeli tanıtılmış ve seriye uzun bir ara verilmişti. Yeni sürümü 2024 yılında tanıtacak olan Samsung, çok büyük yenilikler getirmiyor.

Samsung Galaxy Fit 3’ün Görselleri Sızdı

Yeni model gibi 1.61 inçlik bir ekranla gelecek. 21 gram ağırlığındaki model, kalp ve uyku izleme gibi standart sağlık izleme işlemlerini gerçekleştirebilecek. Bunun dışında adım sayacı gibi spor aktiviteleri de Samsung Galaxy Fit 3 ile takip edilebilecek. 200mAh kapasiteli bataryasıyla 13 güne kadar kullanım sağlayacak cihazın hızlı şarj desteği ise 5W olacak. Fiziksel butonlar ve alüminyum tasarımıyla satışa sunulacak cihaz, 3 farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacak. Bu renkler pembe, gümüş ve gri olacak.

derikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu