Ekonomi

Piyasa sonrası aksiyon: Ani düşüşler, Ford ilerlemeleri ve ek güncellemeler

Piyasa Kapanışından Sonra Hisse Senedi Fiyat Değişiklikleri:

ek inc . (NYSE: PATLATMAK ) hem olumlu hem de olumsuz dördüncü çeyrek mali sonuçları ve önümüzdeki ilk çeyrek için beklenen faaliyet zararı raporlandıktan sonra %32 düştü. Sosyal medya platformu Pinterest’i (PINS) işleten şirketin hisse senedi fiyatlarında da düşüş yaşandı.

Fortinet Inc. (FTNT), siber güvenlik firmasının dördüncü çeyrekte mali performansının beklentileri aştığını açıklamasının ardından %11 arttı. Şirket ayrıca gelirlerdeki hafif düşüşe rağmen önümüzdeki çeyrekte tatmin edici bir mali görünüm sağladı. Aynı dalda yer alan Palo Alto Networks (PANW) ve Zscaler Inc. (ZS) gibi diğer şirketlerin hisse fiyatları da arttı.

Chipotle Mexican Grill Inc. (CMG), beklenenden yüksek kazanç ve gelir bildirmesinin ardından hisse senedi fiyatının %3 arttığını gördü. Şirket ayrıca mevcut restoranlarında tüm yıl için satış büyümesinin tek haneli yüzde aralığında olması bekleniyor.

Ford Motor Company (F), analistlerin hisse başına kazanç ve gelir tahminlerini aştıktan sonra %6’lık hisse senedi fiyatı artışı yaşadı.

Gilead Sciences Inc. (GILD), hisse başına kazancının beklentilerin altında kalması ve şirketin gelecekteki mali görünümünün pek de güçlü olmaması nedeniyle dördüncü çeyrekte hisse senedi fiyatında %3’lük bir düşüş yaşadı.

FuboTV Inc. (NYSE: FUBO) The Wall Street Journal’ın ESPN, Fox ve Warner Bros. Discovery’nin ortak bir spor yayın hizmeti oluşturmayı düşündüklerini bildiren raporunun ardından hisse fiyatı düştü.

VF Corporation (VFC), beklenenin altında kazanç ve kazanç açıklamasının ardından hisse senedi fiyatlarında %8’lik bir düşüş yaşadı.

Sonos Inc. (SONO), tahminlerin üzerinde kazanç ve hisse başına gelir raporunun ardından hisse senedi fiyatının %13 arttığını gördü.

elf Beauty, Inc. (ELF), üçüncü çeyrek mali beklentilerini aştıktan ve çeşitli ölçümlerde beklenenden daha iyi bir mali görünüm sağladıktan sonra hisse senedi fiyatında %6 artış yaşadı.

kaydeden Louis Juricic

Bu makale yapay zeka yardımıyla üretilmiş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla ayrıntı için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu