Haber

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Ömer Halis Demir Spor Salonunu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne devretti.

Ömer Halis Demir, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’in talimatıyla SporSalonun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesine dahil edilmesi, Kayseri Amatör Spor için büyük bir adım oldu.

Spora ve sporcuya her zaman destek olan, yaptığı çalışmalarla Kayseri halkının takdirini kazanan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, amatör spora yeni bir tesis kazandırıyor. Ömer Halis Demir Spor Salonu’nun Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne kazandırılması için çalışmalar başladı. Vali Gökmen Çiçek’in bizzat yerinde incelediği Ömer Halis Demir Spor Salonu, yakın zamanda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlanacak. Spor salonu ve futbol sahalarının bakım ve onarımları devam etmekte olup, yakın zamanda amatör camiaya da hizmet vermeye başlayacaktır. Ömer Halis Demir Spor Kompleksi birçok branşta hizmet verecek. Bu tesisin Kayseri amatör camiasına kazandırılmasıyla kulüpler daha rahat nefes alacak.

Kayseri Amatör Spor Federasyonu (ASKF) Başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kayseri Bölge Müdürü Memnun Önal, bahislerle ilgili açıklamalarda bulundu; “Spor salonunu Kayseri amatör sporuna kazandırma konusunda Valimiz Sayın Gökmen Çiçek öncülük yaparak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze dahil etti. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ali İhsan Kabakcı da üzerine düşeni yaptı. kısa sürede bakım onarım çalışmalarına başlayarak sporun hizmetine sunmuştur. Bu büyük bir gelişmedir. Spor kompleksi olan tesis voleybol, basketbol, ​​hentbol, ​​futbol, ​​hokey gibi birçok branşa hizmet verecek. vb. Böylesine kompleks bir tesisin Kayseri amatör spora kazandırılmasında emeği geçen Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’e, İl Müdürümüz Ali İhsan Kabakcı’ya ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Valimiz bizi her zaman desteklediği gibi spora ve sporcuya da her zaman destek oluyor. Geleceğimiz olan gençlerimiz için bu çabalarımız devam edecektir. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarıp spora teşvik etmeliyiz. Bu nedenle yapılan her tesis bizim için çok önemli” dedi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu