Haber

Karayollarında İnşaat ve Onarım Çalışmaları Sürüyor

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre TEM Otoyolu’nun Hendek Kavşağı-Gümüşova kesiminde her akşam 21.00-07.00 saatleri arasında üst yapı onarım ve yenileme çalışması yapılacak. Çalışmalar sırasında trafik diğer perondan gidiş-dönüş olarak sağlanacak.

Anadolu Karayolu Kızılcahamam-Kahramankazan kavşakları 17-31. 2. kilometredeki hendek yapım çalışmaları nedeniyle İstanbul istikametindeki sol şerit trafiğe kapatılırken, diğer şeritlerden denetim altında ulaşım yapılıyor.

İzmir-Aydın Otoyolu Söke-Aydın Kuzey kavşakları kesimi 88-89. İzmir-Aydın istikametinde sol ve orta şerit trafiğe kapatılarak ulaşım sağ şeritten devam ediyor.

TAG Karayolu Nurdağı-Bahçe kavşakları 1-2. Kilometrelerce yol yapım çalışmalarından dolayı Adana istikametine şerit transferi yapılırken, Gaziantep istikametinden ulaşım çift taraflı ve kontrollü olarak yapılıyor.

Karayazı-Elmalıdere yolunun 20-26. Kilometrelerce yol yapım çalışmaları nedeniyle servis yolundan ulaşıma izin veriliyor.

Merzifon-Havza yolunun 57-61. Kilometrelerce yol yapım çalışmalarından dolayı ulaşım iki taraftan bölünmüş yolun bir kısmından sağlanıyor.

Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunun 32-49. Keşap, Geçilmez, Uluburun, Arıdurak, Kiliseburnu, Tirebolu 1 ve Tirebolu 2 tünellerinde elektrik tesisatı bakım onarım çalışması nedeniyle trafik kısa süreliğine durdurularak tek şeritte ve denetimli olarak devam ediyor.

Ermenek-Mut yolunun 10-30. yıl dönümü. Kilometrelerce yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi önemli.

Diyarbakır-Mardin karayolu 8-9. Kilometrelerce yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritte ve çift yönlü olarak devam ediyor.

Elazığ-Bingöl il sınırı-Bingöl yolunun 19-24. Kilometrelerce yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılıyor.

babadaghaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu