Haber

İYİ Parti Keşan ilçesine Zafer Sarıkeçe atandı.

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA)-DÜZGÜN Partisi İlçe Başkanı Gökhan Yılmaz ve Keşan ilçesindeki yönetiminin toplu istifalarının ardından göreve eski ilçe başkanlarından Zafer Sarıkeçe atandı.

Sarıkeçe, “Nerede kalmıştık?” diye sordu. düzenlediği basın toplantısında.

Görevden alınmadan istifa eden İlçe Başkanı olarak konuşan Önder Sarıkeçe, bugün yeniden partililerin karşısına çıktığını belirterek, “İl başkanımız Alpay Alpagut Engin, 15 Nisan’da genel merkezimizin imzaladığı ilçe başkanlığı kararını bana bildirdi. , ve bugün huzurundayım. Mücadelemizi sahada sürdüreceğiz” dedi.

Önder Sarıkeçe, “Kaldığımız yerden devam” diyerek, “Bu süreçte bizleri arayıp tebrik eden herkese teşekkür ediyorum. Bugün partimizin açılışını gerçekleştirdik, tüm partililerimizi aramıza hoşgeldiniz demekten onur ve gurur duyuyorum. Üyelerimiz sayesinde iyiliklerini gösterdiler.Sosyal medyadan yazıp beni arıyorlar, “Bayramdan sonra DÜZGÜN Partili üyelerimizi aileleri ile partiye dönmeye davet ediyorum. Bayramdan sonra tüm ekip olarak arkadaşlarımızla birlikte sahada olacağız. Allah utandırmasın. Cuma gününe kadar yönetim kurulunu belirleyip Genel Merkez’in onayına göndereceğiz” dedi.

devrek-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu