Yaşam

Eda Ece Türkiye’nin Barbie’si oldu

21 Temmuz Cuma günü gösterime girecek olan Barbie sineması tüm dünyada adından söz ettiriyor.

Hollywood’un ünlü oyuncuları Margot Robbie, Ryan Gosling, Helen Mirren ve Will Ferrell’in rol aldığı en son Barbie filmi tüm dünyada trend olmaya devam ederken, sosyal medya başta olmak üzere ülkemizin her yerinde boy göstermeye devam ediyor.

Türkiye’nin lider topluluk platformu KızlarAsoriyor, Barbie çılgınlığının Türkiye’deki yansımalarını araştırmak için özel bir ankete imza attı.

Yapılan ankette yerel Barbie adayları olarak Bade İşcil, Hande Erçel, Burcu Biricik ve Eda Ece belirlendi. 6500 kişinin oy vererek Türkiye’nin Barbie’sini seçtiği ankette büyük heyecan yaşandı.

Onların Margot Robbie’si varsa bizim de Eda Ece’miz var!

Oyunculuk mesleği ve geniş hayran kitlesinin yanı sıra tarzı ve sempatik kişiliğiyle de dikkat çeken Eda Ece, ankette yüzde 36 oy alarak Türkiye’nin Barbie’si unvanını kazandı.

Hande Erçel yüzde 24 oyla ikinci, Bade İşcil yüzde 21 oyla üçüncü oldu. Ankette Burcu Biricik yüzde 19 oyla dördüncü oldu.

KızlarAsoriyor bu araştırma ile Türkiye’de bilinen bir kültürün parçası olan Barbie fenomeninin Türkiye’deki yansımalarını ortaya koymayı amaçladı.

Barbie, şüphesiz kızların hayal gücünü ve moda anlayışını şekillendiren değerli bir ikon olmuştur. Bu ankete katılan diğer adayların da benzersiz başarıları ve izleyici kitlesi ile Barbie’ye layık görüldüğünü belirtmek isteriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu