İş

ANTGİAD’ın yeni başkanı Ercan Yavaş oldu

Ercan Yavaş, Antalya Genç İşadamları Derneği’nin (ANTGİAD) yeni başkanı oldu. Ercan Yavaş, ANTGİAD’ın Antalya ekonomisinin değerli bir kısmını temsil eden çok değerli iş adamlarından oluştuğunu belirtti.

Yavaş, bu iş adamlarının yıllardır kent ekonomisine önemli katkılarda bulunduğunun altını çizerek, “Ve bu iş adamları gençliklerinin gücüyle şirketlerinde inovasyona dayalı işler üretiyorlar. Bundan sonra ANTGİAD’ın gençlerinin de bir arada olduğunu hep birlikte göreceğiz.” Enerji toplumla buluşacak ve şehrin en önemli ekonomik kaldıraçlarından biri haline gelecek. 3 yıl içinde.” “100’den fazla proje hazırladık ve hayata geçireceğiz. Bu projelerle şehir dinamikleriyle bütünleşik çalışmalar gerçekleştireceğiz. Bunlardan en önemlisi üniversite-sanayi iş birliği olacak. Yani akademik bilgi ile Bu sayede birbirini besleyen, verimliliği her zaman artıran iş modellerini topluma sunacağız” dedi. .

“Sosyal sorumluluk projeleri ön planda olacak”

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine stratejik planlamayla hazırlandıklarını belirten Ercan Yavaş, “3 yıllık görev sürecimizi ay ay planladık. 36 ayda hangi projeyi hangi ayda hayata geçireceğimizi önceden belirledik. Bugünden itibaren bu hedefe ulaşacağız.” Projelerimizi ay ay hayata geçirip toplumla paylaşacağız.Projelerimizin önemli yerlerinde sosyal sorumluluk projeleri ön plana çıkacak ve “Topluma manevi borcumuzu da ödemiş olacağız” dedi.

ANTGİAD’ın yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor: “Esra Binbaşıoğlu, Neslihan Yalçın, Merve Koçdemir, Neslihan Üstün Yüksel,, Eray Hikmet Özil, Ömür Taylan, Hüseyin Aslan, Onur Ademhan, Kazım Kestane, Burak Kilitçioğlu, Kutlu Çağan Şentürk, Oktay Küçükoğlu , Merih Alıkan, Osman Can Kaya, İsmail Tuzcu”. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu