Haber

AK Parti Canikli’nin yeğeninin hamile eşini darp ettiği görüntüler ortaya çıktı! Genç kadından olay iddiası

AK PartiGenel Başkan Yardımcısı ve Ekonomi İş Dünyası Lideri Nurettin Canikli’nin yeğeni Kemal Canikli’nin eşi Rüzgar Canikli, sosyal medyada eşi hakkında patlayıcı iddialarda bulundu. Eşinin kendisine şiddet uyguladığı görüntüleri paylaşan Rüzgar Canikli, darp edildiği sırada 6.5 aylık hamile olduğunu söyledi.

OTELDE BAŞKA BİR KADINLA YAYIN YAPMASINI ÖNERDİ

Eşiyle boşanma sürecinde olduğunu belirten Rüzgar Canikli, arkadaş kimliğiyle gittiği otelde eşini başka bir bayanla yakaladığını ve bu nedenle kendisine şiddet uyguladığını iddia etti.

Rüzgar Canikli’nin hisseleri şu şekilde:

“Çocuğumu gözaltına alan ve telefonla konuşmama bile izin vermeyen Kemal Canikli ilişkim boyunca beni taciz etti. 6,5 aylık hamileyken de arkadaşının kimliğini kullandığımda bana saldırdı ve bulunduğu oteli bastı. adlı bir kadınla birlikte kalıyor.

“AMBAMIN DANIŞMANI BENİ TEHDİT ETTİ”

Tüm bu videolara tanık olmama rağmen amcasının danışmanı beni arayıp tehdit etti ve şikayet etmemem için baskı yaptı. Hepsi mahkeme dosyalarında mevcut. Oğlum doğduktan sonra şiddet kullanmaya ve aldatmaya devam etti. Birkaç tanesinin adliyede kayıtları var.

“SİYASİ GÜÇLERİNİ KULLANARAK ADALETİ ENGELLİYORLAR”

Şikayetim devam ediyor. Şimdi oğlum nerede, nasıl bilmiyorum, telefonla bile konuşmama izin vermiyorlar. Her yerden yardım istedim ama adaletin yerini bulmaması için siyasi güçlerini sürekli kullanıyorlar.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu