Haber

AK Parti Bursa yönetimi Hatay’ı ziyaret etti

HATAY (İGFA) –AFAD koordinasyonunda, Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri ve ilgili tüm kurumların kesintisiz çalışmaları ile depremin hissedildiği tüm bölgelerde, arama kurtarma, Bursa ve çevre illerden hayırseverlerin ulaşımı sağlandı. AFAD koordinasyonunda deprem bölgesine yapılan çalışmalar başarıyla gerçekleştirildi.

Depremin ardından afetten etkilenen tüm bölge ile birlikte Hatay’da 9 gün süren arama kurtarma ve tüm mağdurları karşılama çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alan AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Kış şartlarının getirdiği ihtiyaçlar, yaraların bir an önce sarılması için devletin bölgedeki tüm birimleriyle görüştü. olduğunu belirtti.

Başkan Gürkan, AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Ayhan Salman, AK Parti İl Başkan Yardımcıları, il yöneticileri ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile birlikte bölge halkı ve yetkililere geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan Gürkan, il yürütme ve idare meclisi üyeleriyle birlikte AK Parti Reyhanlı İlçe Başkanı Mehmet Yumuşak ve Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu’nu da ziyaret ederek bölgenin durumu ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Bursa’nın iyiliksever doğasının izlerinin deprem bölgesinin her noktasında görüldüğünü vurgulayan Lider Gürkan, “Burada arama kurtarma çalışmaları konusunda hummalı bir çalışma yürütülüyor, bölge halkının tüm ihtiyaçları karşılanıyor. soğuk kış günlerinde ve yanlarında olmak. Bu işlerde her zaman olduğu gibi Bursamız ve hayırsever Bursalı hemşehrilerimiz başı çekiyor. İnşallah bu sıkıntılı günleri hep birlikte atlatacağız, yaraları hep birlikte saracağız. Bu duygu ve düşüncelerle, hepimizi boğan felakette hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Yüzyılın felaketinden etkilenen tüm kardeşlerimizin yanındayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu