Dünya

Açık dünya rol yapma oyunu Tainted Grail: The Fall of Avalon’un çıkış tarihi açıklandı

 
Yayıncı Awaken Realms ve geliştirici Questline tarafından oyunseverlerin beğenisine sunulacak açık dünya keşif odaklı rol yapma oyunu Tainted Grail: The Fall of Avalon, 30 Mart’ta Steam üzerinden PC için Erken Erişim’de çıkacağını duyurdu. Kaosun hakim olduğu bir dünyaya atılacağımız oyunda çevreyi keşfedeceğiz, karakterimizi geliştireceğiz ve yeni bölgelere adım atacağız.
 
Tehlikelerle dolu bir dünyaya atılacağız
 
 
 
Kral Arthur’un ölümünün ardından işlerin kaosa sürüklendiği bir dünyada büyük bir maceraya atılacağımız bu oyunda Avalon isimli bir adada olacağız. Hükümdarın ölümüyle birlikte burada yaşayan halk çaresizce yeni yaşam biçimlerine alışmak zorunda kalacak ve inanacak yeni şeyler bulmaya çalışacak. Bu süreçte birçok farklı küme ortaya çıkacak ve bu kümeler birbirleriyle mücadele edeceklerdir. diğer.
 
Tainted Grail: The Fall of Avalon’da büyük bir açık dünya karşımıza çıkacak. Bu açık dünyaya daha karanlık bir atmosfer hakim olacak. Oyunda karakterimizi özelleştirip geliştirebileceğiz ve farklı düşmanlarla karşılaşacağız. Öte yandan oyunda bir crafting sistemi de olacak. Bu sistemle birlikte etrafta bulduğumuz kaynakları birleştirip yeni eşyalar alabileceğiz.
 
Tainted Grail: The Fall of Avalon erken erişim fragmanı
 
 

pendikajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikmen Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu